رویدادها


حضورفعال وپرمخاطب مرکز تواناگستر در نمایشگاه هفته ‏ی سلامت
نمایشگاهی تحت عنوان دهکده ی سلامت به مناسبت هفته سلامته به همت شهرداری منطقه 12 در محوطه ی تاریخی میدان مشق، وزارت امور خارجه ی کنونی و با هدف ارتقاء و آموزش سلامت شهروندی برگزار شد. در این نمایشگاه مرکز تواناگستر نیز با حضور مستمر و فعال خود در تمام روزهای نمایشگاه به پایش شهروندان از نظر مولفه های سلامتی همچون فشار خون، نبض،قند خون، وزن، قد و آموزش های لازم در این زمینه پرداخت که خوشبختانه با استقبال چشمگیر شهروندان مواجه شد به گونه ای که این استقبال حضور خبرنگاران شبکه های مختلف صدا و سیما و تهیه ی گزارش از غرفه تواناگستر و رضایتمندی و تحسین مدیران شهرداری را به دنبال داشت. نمایشگاه هفته سلامت از سه شنبه اول اردیبهشت تا هفتم اردیبهشت: با شعار بهداشتی سال ایمنی غذا؛ از مزرعه تا سفره و شعار هفته سلامت؛ عزم ملی برای دسترسی عادلانه به خدمات سلامت برگزار گردید.
سلام به سلامت، سلام گفت
طرح پایش سلامت با اهداف پیشگیرانه از مهر ماه امسال توسط مرکز توانا گستر به مرحله اجرا در آمده و با مشارکت و همکاری ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی از جمله شهرداری، آموزش و پرورش، بنیاد شهید تا کنون افراد زیادی را در نقاط مختلف طی مراسمات متعدد از جمله نمایشگاه، داستان تابستان، روز جهانی قدس، یوم الله 22 بهمن، روز پزشک و ... از نظر مولفه های سلامتی مورد بررسی و پایش قرارداده است. سه شنبه 28 بهمن ماه این طرح برای اولین بار در رده سنی کودک و نوجوان در مدرسه شهدای خلیج فارس، یکی از دبستانهای مجموعه مدارس سلام اجرا شد که خوشبختانه رضایتمندی مسوولین مدرسه و دانش آموزان را به دنبال داشت. در این روز دانش آموزان از نظر سوابق سلامتی تست های قلبی، وضعیت بینائی مورد بررسی قرار گرفته و جهت ویزیت به پزشک ارجاع داده شدند پیش بینی می شود این طرح سلامت محور در سال آینده با سرعت بیشتر و حجم گسترده تری در مدارس تهران اجرای شود.
دوره ی مهارتهای کاربردی ازمایشگاه تشخیص طبی
مرکز آموزش تواناگستر برگزار می کند: دوره ی مهارتهای کاربردی آزمایشگاه تشخیص طبی مختص فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های مرتبط و غیر مرتبط » آموزش دوره ی جمع بندی تئوری زیر نظر اساتید مجرب » آموزش عملی در آزمایشگاه های معتبر » صدور مدرک مهارتی زیر نظر مراجع ذیصلاح » امکان پرداخت شهریه بصورت اقساط طی دوره » طول دوره در مجموع 2 ماه
پایان صدمین دوره ی کمک بهیاری تواناگستر
جشن اختتامیه صدمین دوره مرکز آموزش تواناگستر به همراه جمعی از فراگیران پرانرژی دوره
اختتامیه صدویکمین دوره کمک بهیاری مرکز آموزش تواناگستر
مراسم به اتمام رساندن صدو یکمین دوره کمک بهیاری
دوره طب سنتی عمومی
مرکز آموزش تواناگستر برگزار می کند: دوره ی طب سنتی عمومی